Szukaj w serwisie

Archiwum ogłoszenia 2020

INTENCJE MSZALNE:

 

TYDZIEŃ 21

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA   17 V   

8:00 Za+ męża Helmuta POSOR, +syna Huberta, ++rodziców obu stron, ++z rodzeństwa i pokrewieństwa

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie KNOPIK

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK   18 V  

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu      

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji urodzin męża i syna

 

WTOREK  19 V       

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu      

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za++ Juliana i Monikę WALCZAK, ++z pokrewieństwa, a także o Boże błogosławieństwo w rodzinie JEGER

 

ŚRODA  20 V          

8:00 Przez wstawiennictwo NMP Matki Kapłanów w 47 rocznicę święceń kapłańskich, prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Księdza Proboszcza

nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK  21 V                  św. Jana Nepomucena

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu      

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata z okazji ur.

 

PIĄTEK  22 V      

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu      

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za+ męża Norberta JENDRYCA w 5 r. śm., ++rodziców obu stron, ++z pokrewieństwa

 

SOBOTA  23 V   

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu      

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za+ męża Stefana, ++rodziców Hildegardę i Romana, Gertrudę i Jana, za dusze w czyśćcu

 

NIEDZIELA   24 V    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8:00 Za+ Annę KOMOR w 30 dzień po śmierci

10:30 Za+ Józefa MOCZKO, +ojca Augustyna, ++teściów Helenę i Franciszka MOCZKO

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 W pewnej intencji

TYDZIEŃ 20

V NIEDZIELA  WIELKANOCNA   10 V   

8:00 Do Aniołów Stróżów przez wstawiennictwo MB Fatimskiej prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuków Franciszka i Róży z okazji ur.

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz dla dzieci z rodzinami

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER,  ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK   11 V  

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu                   

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za+ lektora Marcela RZANEGO   (od Liturgicznej Służby Ołtarza)

 

WTOREK  12 V       

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu                   

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za+ męża Alojzego WRÓBEL na pamiątkę ur., ++rodziców, +Teklę MERC, +Hildegardę MERC,++Ludwika i Paulinę GABRIELCZYK, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

ŚRODA  13 V     NMP Fatimskiej      

16:45 Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji członków żywego różańca, od róży zelatorki Henryki MOCZKO, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych obdarzył życiem wiecznym

nabożeństwo majowe

CZWARTEK  14 V                  Św. Macieja

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu                   

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za++ rodziców Zofię i Ludwika ROMANEK, +bratową Irenę, ++z rodziny   

 

PIĄTEK  15 V      

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu                   

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za++ rodziców Zofię i Franciszka BANAŚ, Annę i Władysława POCHOPIEŃ, +Teresę PIEKARSKĄ, ++z rodzeństwa obu stron, ++dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA  16 V     Święto Św. Andrzeja Boboli

13:00 W intencji Julii KOMOR, jej rodziców i chrzestnych – z okazji Chrztu Świętego

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu                   

17:40 nabożeństwo majowe

18:00 Za+ męża Arnolda SOWA w kolejną r. śm., +mamę, +teściową

 

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA   17 V    

8:00 Za+ męża Helmuta POSOR, +syna Huberta, ++rodziców obu stron, ++z rodzeństwa i pokrewieństwa

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę  w rodzinie KNOPIK

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

TYDZIEŃ 19

IV NIEDZIELA  WIELKANOCNA   3 V    

8:00 Za++ Anastazję i Jana LAZIK, ++synów Rudolfa, Helmuta, Jerzego, Johanesa i Henryka, ++córki Wiktorię i Annę, +zięcia Władysława,  ++3 synowe, 3 wnuków, ++z pokrewieństwa LAZIK i BLACH

10:30 Za+ siostrę Jadwigę i jej +męża w kolejną r. śm.

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK   4 V   Św. Floriana

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu             

17:30 nabożeństwo majowe

18:00 Za++ Księży: Jana CHODURĘ w 6 r. śm., Jana KOŁODENNEGO w 20 r. śm. ++ kapłanów

 

WTOREK  5 V       

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu             

17:30 nabożeństwo majowe

18:00 (intencja wolna)   

 

ŚRODA  6 V         Św. Apostołów Filipa i Jakuba

8:00 Za+ Edwarda ŚLIWA, ++Walerię i Franciszka KANIA, +Romana PELZ, +Adama WIT

            nabożeństwo majowe

 

CZWARTEK  7 V                     

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu             

17:30 nabożeństwo majowe

18:00 Za++ rodziców Pawła i Zofię KONIECZKO, Pawła i Łucję BARON, ++z rodzeństwa, ++z rodziny MANIERA   

 

PIĄTEK  8 V      Uroczystość Św. Stanisława

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu             

17:30 nabożeństwo majowe

18:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w kolejną r. ur.         

 

SOBOTA  9 V    

17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu             

17:30 nabożeństwo majowe

18:00 Za++ rodziców Łucję i Józefa PRUDLIK, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone            

 

V NIEDZIELA  WIELKANOCNA   10 V    

8:00 Do Aniołów Stróżów przez wstawiennictwo MB Fatimskiej prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuków Franciszka i Róży z okazji ur.

10:30 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz dla dzieci z rodzinami

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

TYDZIEŃ 18

III NIEDZIELA  WIELKANOCNA   26 IV    

8:00 Za+ męża Franciszka KNIEC, ++rodziców z obu stron, +siostrę, +szwagierkę, ++2 szwagrów, ++Henryka i Cecylię DOBIS, +Renatę DZIATKIEWICZ

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji 70 r. urodzin

14:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia

15:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla Michała i całej rodziny

 

PONIEDZIAŁEK   27 IV  

18:00 Za+ męża Joachima LUKAS w kolejną r. śm., +ojca Józefa POGRZEBA, ++teściów i dziadków

 

WTOREK  28 IV       

18:00 Za++ rodziców Klarę i Ryszarda KOKOT, ++Annę i Józefa MŁYNEK, ++braci, ++ z pokrewieństwa

 

ŚRODA  29 IV     Św. Katarzyny Sieneńskiej

8:00 Za+ mamę w kolejną r. śm., ++z rodziny SOBIECH

 

CZWARTEK  30 IV                 

18:00 Za+ męża, ++rodziców JENDRYCA i KOKOT, ++braci, siostry, szwagrów i zięcia, ++z pokrewieństwa

 

PIĄTEK  1 V      Św. Józefa, Robotnika - pierwszy piątek miesiąca

8:00 Przez wstawiennictwo Św. Józefa w intencji rzemieślników, stolarzy i cieśli – prosząc o zdrowie i Bożą opiekę w pracy; także w intencji czcicieli NSPJ    nabożeństwo majowe

 

SOBOTA  2 V     Uroczystość NMP, Królowej Polski

18:00 Za++ rodziców Zofię i Pawła KONIECZKO, ++Marię i Karola MATEJA, ++dziadków obu stron, ++z rodzeństwa Dorotę i Huberta            nabożeństwo majowe

 

IV NIEDZIELA  WIELKANOCNA   3 V    

8:00 Za++ Anastazję i Jana LAZIK, ++synów Rudolfa, Helmuta, Jerzego, Johanesa i Henryka, ++córki Wiktorię i Annę, +zięcia Władysława, ++3 synowe, 3 wnuków, ++z pokrewieństwa LAZIK i BLACH

10:30 Za+ siostrę Jadwigę i jej +męża w kolejną r. śm.

14:30 nabożeństwo majowe

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

TYDZIEŃ 17

II NIEDZIELA  WIELKANOCNA – Miłosierdzia Bożego   19 IV    

8:00 Za++ Małgorzatę i Józefa MRÓZ, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

10:30 W intencji Magdaleny i Marcina w 11 r. ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata, a także o powrót do zdrowia siostry Teresy

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK   20 IV  

18:00 Do Bożej Opatrzności prosząc o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach MOCZKO i BARCZUK oraz o opiekę Bożą i zdrowie dla mamy z okazji urodzin

 

WTOREK  21 IV       

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sandry z okazji urodzin

 

ŚRODA  22 IV    

8:00 Za++ rodziców Augustyna i Monikę ZYLA, ++braci Henryka i Herberta, +bratową Gerdę, ++ rodziców Michała i Franciszkę KALUZA, ++z rodzeństwa, ++dziadków obu stron, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

CZWARTEK  23 IV     Uroczystość św. Wojciecha

18:00 Za+ mamę Krystynę w kolejną r. śm., +ojca Bronisława, ++teściów, ++dziadków z obu stron,+szwagra Henryka, ++z pokrewieństwa

 

PIĄTEK  24 IV      

18:00 Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę w rodzinie z okazji kolejnej rocznicy ślubu

 

SOBOTA  25 IV     Święto św. Marka

17:30 Modlitwy błagalne ku czci św. Marka

18:00 Do Ducha Świętego o szczęśliwe zdanie egzaminów maturalnych oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji urodzin dla Patryka

 

III NIEDZIELA  WIELKANOCNA   26 IV    

8:00 Za+ męża Franciszka KNIEC, ++rodziców z obu stron, +siostrę, +szwagierkę, ++2 szwagrów, ++Henryka i Cecylię DOBIS, +Renatę DZIATKIEWICZ

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne na dalsze lata z okazji 70 r. urodzin

15:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla Michała i całej rodziny

TYDZIEŃ 16

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO   12 IV   

8:00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego w intencji Parafian

10:30 Do Niepokalanego Serca NMP w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla córek z rodzinami, wnuka z rodziną oraz Teresy

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY   13 IV  

8:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji kolejnej rocznicy ślubu Teresy i Marcina oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie WEBER

10:30 Do Bożego Miłosierdzia o radość wieczną dla ++z rodzin MIKA, WALDYRA i DŁUGOSZ

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK  14 IV       

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji członków żywego różańca, od róży zelatorki Anieli MANIERA, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych obdarzył życiem wiecznym

 

ŚRODA  15 IV    

8:00 Do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w pewnej intencji i za dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK  16 IV                    

18:00 Za+ mamę Władysławę, +ojca Władysława, ++braci Henryka i Józefa ŁEBEK, ++z rodziny KRYSIŃSKI

 

PIĄTEK  17IV      

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej prosząc o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla synów i ich rodzin oraz za+ męża i ojca Helmuta

 

SOBOTA  18 IV    

18:00 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Natalii JUREK z okazji 10 r. urodzin

 

II NIEDZIELA  WIELKANOCNA – Miłosierdzia Bożego   19 IV    

8:00 Za++ Małgorzatę i Józefa MRÓZ, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

10:30 W intencji Magdaleny i Marcina w 11 r. ślubu – w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata, a także o powrót do zdrowia siostry Teresy

15:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP za +syna Marcela, ++ojca Jerzego i Teodora, ++z rodzin RZANY, LEKNER, ZDZUJ i LANGNER oraz dusze w czyśćcu cierpiące

TYDZIEŃ 15

NIEDZIELA  Palmowa Męki Pańskiej   5 IV    

8:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne na dalsze lata  dla całej rodziny

10:30 Za++ rodziców JENDRYCA i GACKA, +żonę Marię Annę, +córkę Dominikę, ++z pokrewieństwa

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK  6 IV   

18:00 Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata z okazji urodzin oraz o łaski potrzebne dla całej rodziny

 

WIELKI WTOREK  7 IV   

18:00 Za+ lektora Marcela RZANEGO     (od Liturgicznej Służby Ołtarza)

 

WIELKA ŚRODA  8 IV         

8:00 Do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w pewnej intencji i za dusze w czyśćcu cierpiące

 

WIELKI CZWARTEK  9 IV           

19:00 W intencji żyjących i ++ kapłanów, którzy posługiwali i posługują w naszej parafii

 

WIELKI PIĄTEK  10 IV      

19:00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

 

SOBOTA  11 IV    

19:00 WIGILIA PASCHALNA
         Za++ Waleskę, Alojzego i Jerzego BEDNORZ, ++Jadwigę i Antoniego POGRZEBA, ++z pokrewieństwa

 

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO   12 IV    

8:00 Do Chrystusa Zmartwychwstałego w intencji Parafian

10:30 Do Niepokalanego Serca NMP w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla córek z rodzinami, wnuka z rodziną oraz Teresy

14:00 – Uroczyste Nieszpory

15:00 W pewnej intencji

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY   13 IV  

8:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji kolejnej rocznicy ślubu Teresy i Marcina oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie WEBER

10:30 (intencja wolna)

15:00 W pewnej intencji

TYDZIEŃ 14

V  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   29 III    

8:00 Do Aniołów Stróżów prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Igora i Oskara z okazji urodzin oraz dla całej rodziny

10:30 Za+ ojca Józefa MOCZKO, ++dziadków; a także o Boże błogosławieństwo w rodzinie MOCZKO

 

PONIEDZIAŁEK  30 III   

18:00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę w pewnej intencji

 

WTOREK  31 III   

18:00 Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla Weroniki z okazji 12 r. urodzin

 

ŚRODA  1 IV   

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo na dalsze lata z okazji 50 r. urodzin męża i ojca oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

 

CZWARTEK  2 IV                

18:00 Za++ rodziców i dziadków obu stron, +brata, ++z rodziny i pokrewieństwa

 

PIĄTEK  3 IV      

18:00 W intencji czcicieli NSPJ; także za wstawiennictwem św. Rocha, św. Sebastiana i św. Rozalii, tworzących trójcę antymorową, o oddalenie wirusa z Polski i świata, o opiekę św. Józefa i wszystkich świętych, oraz o łaski potrzebne nam wszystkim przez przyczynę św. Jana Pawła II

 

SOBOTA  4 IV    

18:00 Do Miłosierdzia Bożego za +męża Erarda KORNEK, ++teściów i +ojca Joachima, a także o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla córki Katarzyny z okazji urodzin

 

NIEDZIELA  Palmowa Męki Pańskiej   5 IV    

8:00 Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne na dalsze lata  dla całej rodziny

10:30 Za++ rodziców JENDRYCA i GACKA, +żonę Marię Annę, +córkę Dominikę, ++z pokrewieństwa

TYDZIEŃ 13

IV  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   22 III    Laetare

8:00 Za+ męża Mieczysława SKRZYPIŃSKIEGO, +jego matkę Danielę i +jej męża Jerzego ZARZYCKICH

10:30 Za++ rodziców Marię i Maksymiliana BEDNORZ, ++teściów, ++z rodzin BEDNORZ, KNOSALA i CEBULA

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK  23 III   

18:00 Za+ mamę Klarę KONIECZKO w kolejną r. śm., +ojca Jana, ++z pokr.

 

WTOREK  24 III   

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla syna Dariusza, synowej oraz wnuków

 

ŚRODA  25 III          Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy prosząco opiekę, Boże błogosławieństwo, zdrowie i łaski potrzebne dla mieszkańców naszego duszpasterstwa    
nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  26 III             

18:00 Za+ ojca Jerzego MOCZKO w kolejną r. śm., +mamę Jadwigę, ++dziadków

 

PIĄTEK  27 III      

18:00 Droga Krzyżowa

         Msza św. Do Aniołów Stróżów prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksa i Filipa z okazji urodzin  

 

SOBOTA  28 III    

14:00 Do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rocznej Mai BANAŚ oraz dla jej rodziców i chrzestnych

18:00 (intencja wolna)

 

V  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   29 III    

8:00 Do Aniołów Stróżów prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne dla Igora i Oskara z okazji urodzin oraz dla całej rodziny

10:30 Za+ ojca Józefa MOCZKO, ++dziadków; a także o Boże błogosławieństwo w rodzinie MOCZKO

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

TYDZIEŃ 12

III  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   15 III

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla Józefa z okazji 70 r. urodzin

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę na dalsze lata dla Krzysztofa z okazji 50 r. ur. oraz łaski potrzebne dla całej rodziny

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK  16 III   

18:00 Za + siostrę Elżbietę RUSIN w kolejną r. śm., ++rodziców i teściów, ++z pokrewieństwa obu stron

 

WTOREK  17 III   

18:00 Za++ rodziców Marię i Józefa KNOSSALA, ++Annę i Jana FRONIA, +żonę Anelis, +syna Bernarda, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

ŚRODA  18 III         

8:00 Do Niepokalanego Serca NMP prosząc o opiekę, Boże błog., zdrowie i łaski potrzebne w rodzinach ŚLIWA, CHMIST, TRZIONKA, SZASTOK i HAJDA

       nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK  19 III              Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP

18:00 Przez wstawiennictwo Św. Józefa w intencji młodzieńców, mężczyzn, ojców i mężów – prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i łaski potrzebne

PIĄTEK  20 III      

18:00 Droga Krzyżowa

         Msza św. : Za+ Urszulę PRZEPIÓRA na pamiątkę jej urodzin      

 

SOBOTA  21 III    

18:00 Za+ ojca Mieczysława TOMALA w 7 r. śm., + mamę Stanisławę TOMALA, ++Annę, Emilię i Antoniego TOMALA, ++z rodzin TOMALA, LULEK, FRANC i GĄDEK

 

IV  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   22 III    Laetare

8:00 Za+ męża Mieczysława SKRZYPIŃSKIEGO, +jego matkę Danielę i +jej męża Jerzego ZARZYCKICH

10:30 Za++ rodziców Marię i Maksymiliana BEDNORZ, ++teściów, ++z rodzin BEDNORZ, KNOSALA i CEBULA

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

TYDZIEŃ 11

II  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   8 III

8:00 Za+ Renatę DZIATKIEWICZ, ++rodziców i teściów

10:30 Za+ męża i ojca Mariana PAWŁOWSKIEGO

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK  9 III   

18:00 Za++ rodziców Krystynę i Norberta KORNEK, +ciocię Annę, +ojca Józefa RIPPEL, ++z rodziny

 

WTOREK  10 III   

18:00 Za++ rodziców Jana i Gertrudę, +brata Franciszka, ++Karola i Florentynę BEDNORZ, +szwagierkę, ++3 szwagrów

 

CZWARTEK  12 III             

18:00 Za+ lektora Marcela RZANEGO   (od Liturgicznej Służby Ołtarza)

 

PIĄTEK  13 III     

16:45  Różaniec Fatimski  

18:00 Droga Krzyżowa

         Msza św. szkolna: Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji członków żywego różańca, od róży zelatorki Hildegardy KOZIOŁ, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych obdarzył życiem wiecznym        

 

SOBOTA  14 III    

18:00 Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla męża i córki z okazji urodzin

 

III  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   15 III

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę  i łaski potrzebne dla Józefa z okazji 70 r. urodzin

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na  dalsze lata dla Krzysztofa z okazji 50 r. urodzin oraz łaski potrzebne dla całej  rodziny

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym


TYDZIEŃ 10

I  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   1 III

8:00 Za++ rodziców Franciszkę i Michała KAŁUŻA, ++Julię i Franciszka NEUFELD, ++z rodziny

10:30 Za+ żonę Dorotę KESNER w kolejną r. śm.

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

PONIEDZIAŁEK  2 III   

18:00 Za+ Alicję TUREK w 30 dzień po śmierci

 

WTOREK  3 III   

18:00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Fatimskiej w podziękowaniu za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie KOMOR

 

ŚRODA  4 III   Św. Kazimierza

8:00 Za+ mamę na pamiątkę urodzin, +ojca, +brata

       nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  5 III                

18:00 (intencja wolna)

 

PIĄTEK  6 III      pierwszy piątek miesiąca

18:00 Droga Krzyżowa

Msza św. szkolna: W intencji czcicieli NSPJ         

                             nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA  7 III    

17:30 Godzinki do NMP Niepokalanie Poczętej

18:00 Za+ ojca Konrada MALEK w kolejną r. śm., +ojca Adama KACZMAREK, +Żanetę, ++z pokrewieństwa obu stron

 

II  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   8 III

8:00 Za+ Renatę DZIATKIEWICZ, ++rodziców i teściów

10:30 Za+ męża i ojca Mariana PAWŁOWSKIEGO

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym


TYDZIEŃ 9

VII  NIEDZIELA  Zwykła   23 II

8:00 Za+ ojca Pawła CIERNIA w kolejną r. śm.

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla Emiliana i Oliwii z okazji urodzin oraz dla całej rodziny

 

PONIEDZIAŁEK  24 II   

18:00 Za++ rodziców Helenę i Franciszka MOCZKO, ++Katarzynę i Stanisława HAMELA, +brata Józefa

 

WTOREK  25 II   

18:00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Fatimskiej w podziękowaniu za wszelkie łaski w Starym Roku prosząc o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie w Nowym Roku

 

ŚRODA  POPIELCOWA  26 II  

8:00 Za+ babcię Teresę LENARTOWICZ, ++dziadków

18:00 Za+ męża Pawła CIERNIA w kolejną r. śm., ++rodziców KOZIOŁ i CIERNIA za dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK  27 II               

18:00 Za++ Martę i Franciszkę KNOSSALA, +Annę FRANKE, ++rodziców i rodzeństwo, ++z pokrewieństwa i dusze opuszczone

 

PIĄTEK  28 II     

18:00 Droga Krzyżowa

Msza św.: Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski,  z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rudolfa z okazji 60 r. ur.

 

SOBOTA  29 II    

18:00 (intencja wolna)

 

I  NIEDZIELA  Wielkiego Postu   1 III

8:00 Za++ rodziców Franciszkę i Michała KAŁUŻA, ++Julię i Franciszka NEUFELD, ++z rodziny

10:30 Za+ żonę Dorotę KESNER w kolejną r. śm.

14:00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

TYDZIEŃ 8

VI  NIEDZIELA  Zwykła   16 II

8:00 Do MB Trzykroć Przedziwnej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie KOMOR z okazji  urodzin matki Anny i córki Siostry Anastazji

10:30 Za++ rodziców Marię i Jana BARON, Annę i Jana GACKA, ++siostry Edeltraudę i Marię, +brata Józefa, +Dominikę, +Helmuta ZDZUJ, ++2 szwagrów, ++dziadków z obu stron

 

PONIEDZIAŁEK  17 II   

18:00 Za+ męża Arnolda SOWA na pamiątkę rocznicy urodzin

 

WTOREK  18 II   

18:00 Za++ z rodzin ROJEK i MOTZKO

 

ŚRODA  19 II           

8:00 Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP prosząc o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w rodzinie CHMIST i ŚLIWA         nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK  20 II               

18:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalszelata dla Edyty z okazji 60 r. ur.

 

PIĄTEK  21 II      

18:00 Za+ lektora Marcela RZANEGO    (od LSO)

 

SOBOTA  22 II     Święto Katedry Św. Piotra

18:00 Za+ Ludwika GALUS w kolejną r. śm., +syna Alfreda, ++rodziców,++rodzeństwo i wnuki

 

VII  NIEDZIELA  Zwykła   23 II

8:00 Za+ ojca Pawła CIERNIA w kolejną r. śm.

10:30 Do Anioła Stróża prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne dla Emiliana i Oliwii z okazji urodzin oraz dla całej rodziny


TYDZIEŃ 7

V  NIEDZIELA  Zwykła   9 II

8:00 Za+ męża Jerzego w kolejną r. śm.

10:30 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

PONIEDZIAŁEK  10 II    Św. Scholastyki

18:00 Za++ rodziców Gertrudę i Pawła MANIERA, +brata Józefa, +bratową Władysławę, ++dziadków, ++kuzynki Helgę i Krystynę i za dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK  11 II    NMP z Lourdes

18:00 Do MB Fatimskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla Heleny z okazji 85 r. urodzin

ŚRODA  12 II           

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę z okazji urodzin w rodzinie BARON    nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

CZWARTEK  13 II               

16:45  Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji członków żywego różańca, od róży zelatorki Róży KNIEC, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych obdarzył życiem wiecznym

PIĄTEK  14 II      Św. Cyryla i Metodego

18:00 Za+ męża Jana WÓJCIKA, ++rodziców WÓJCIKÓW i LUBRÓW, ++swatów KOZIELSKICH i PARKITNYCH

SOBOTA  15 II    

17:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

18:00 Za++ rodziców Erykę i Gintra KORNEK, +Klarę KOMOR, ++z rodzin KORNEK i KOMOR

 

VI  NIEDZIELA  Zwykła   16 II

8:00 Do MB Trzykroć Przedziwnej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie KOMOR z okazji urodzin matki Anny i córki Siostry Anastazji

10:30 Za++ rodziców Marię i Jana BARON, Annę i Jana GACKA, ++siostry Edeltraudę i Marię, +brata Józefa, +Dominikę, +Helmuta ZDZUJ, ++2 szwagrów, ++dziadków z obu stron


TYDZIEŃ 6

NIEDZIELA   2 II     Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej

8:00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB w podziękowaniu a otrzymane łaski, z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów

10:30 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

PONIEDZIAŁEK  3 II    Św. Błażeja

18:00 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

WTOREK  4 II   

18:00 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

ŚRODA  5 II     Św. Agaty

8:00 Za+ Dominikę CZIRNIA w 1 r. śm.      nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                 

CZWARTEK  6 II               Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

18:00 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

PIĄTEK  7 II      pierwszy piątek miesiąca

18:00 szkolna Za+ Dominikę CZIRNIA; także w intencji czcicieli NSPJ       
nabożeństwo do NSPJ

 

SOBOTA  8 II    

17:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

18:00 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

V  NIEDZIELA  Zwykła   9 II

8:00 Za+ męża Jerzego w kolejną r. śm.

10:30 Za+ Dominikę CZIRNIA

TYDZIEŃ 5

III  NIEDZIELA  ZWYKŁA   26 I    

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie  i Boże błogosławieństwo dla męża i ojca Jerzego z okazji 80 r. urodzin

10:30 Za++rodziców Danutę i Mariana KOŚMIŃSKICH, +wujka Bronisława KOŚMIŃSKIEGO także o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia dla wujka Piotra i jego taty Eugeniusza

 

PONIEDZIAŁEK  27 I   

18:00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę dla Karoliny i całej rodziny

 

 WTOREK  28 I    Św. Tomasza z Akwinu 

18:00 Za+ ojca i teścia Helmuta SOBOTA w kolejną r. śm.

 

ŚRODA  29 I   

8:00 Za+ dziadka Herberta TRZIONKA w kolejną r. śm.

nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                 

CZWARTEK  30 I             

18:00 Za++ rodziców Władysławę i Franciszka GOSPODARCZYK, ++braci i pokrewieństwo

 

PIĄTEK  31 I      Św. Jana Bosko

18:00 szkolna Za++ rodziców Otylię i Gerharda KESSLER, +brata Gerharda, z pokrewieństwa KESSLER i WIENCH

 

SOBOTA  1 II    

17:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

18:00 Za+ Dominikę CZIRNIA

 

NIEDZIELA  Zwykła   2 II     Ofiarowanie Pańskie – MB Gromnicznej

8:00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB w podziękowaniu a otrzymane łaski, z prośbą o pomyślne zdanie egzaminów

10:30 Za+ Dominikę CZIRNIA

TYDZIEŃ 4

II  NIEDZIELA  ZWYKŁA   19 I    

8:00 Za+ brata Marcina w 4 r. śm., +ojca, +babcię Gertrudę

10:30 Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo na dalsze lata z okazji 50 r. ur.  syna oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

 

PIĄTEK  24 I      Św. Franciszka Salezego

18:00 Za+ mamę Ernę DZIKOWSKĄ, +ojca Michała, +brata Bronisława, +szwagra Mariana, +ciotkę Hertę FELKER, ++Fridę i Hermana KRAUSE, ++teściów Elżbietę i Sylwestra SOWA, +szwagra Piotra, ++z pokrewieństwa

 

SOBOTA  25 I        Święto Nawrócenia Św. Pawła

18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata z okazji 75r. urodzin żony Klary

 

III  NIEDZIELA  ZWYKŁA   26 I    

8:00 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie  i Boże błogosławieństwo dla męża i ojca Jerzego z okazji 80 r. urodzin

10:30 Za++rodziców Danutę i Mariana KOŚMIŃSKICH, +wujka Bronisława KOŚMIŃSKIEGO

TYDZIEŃ 3

NIEDZIELA   12 I     Święto Chrztu Pańskiego

8:00 Za+ męża Ludwika w 2 r. śm., +siostrę Edith, ++rodziców, +Romana HYNEK

10:30 Za+ męża Helmuta, ++rodziców Józefa i Gertrudę, ++teściów oraz ++z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK  13 I  

16:45  Różaniec Fatimski

18:00 Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji członków żywego różańca, od róży zelatorki Marii KONIECZKO, aby żyjącym Bóg błogosławił, a zmarłych obdarzył życiem wiecznym

 

WTOREK  14 I   

18:00 Za++ rodziców Otylię i Gerarda PANIC, Martę i Józefa STRZYS, Julię i Józefa HALUPCZOK, ++z pokrewieństwa

 

ŚRODA  15 I   

8:00 (intencja wolna)    nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                              

CZWARTEK  16 I          

18:00 Za+ ojca Alojzego NIESTRÓJ, +babcię Marię, +dziadka, ++z pokrewieństwa, a także o Boże błogosławieństwo w rodzinie JÄGER oraz do Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę dla rocznej wnuczki Sanji

 

PIĄTEK  17 I      Św. Antoniego

18:00 Za dusze w czyśćcu

 

SOBOTA  18 I       

18:00 Za+ Józefa KOSTRZEWA w 30 dzień po śmierci

 

II  NIEDZIELA  ZWYKŁA   19 I    

8:00 Za+ brata Marcina w 4 r. śm., +ojca, +babcię Gertrudę

10:30 Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo na dalsze lata z okazji 50 r. ur.  syna oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

TYDZIEŃ 2

II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim  5 I  

8:00 Za+ ojca Jana WIENCH w kolejną r. śm., +mamę Klarę, +ojca Jana JAKSY, ++dziadków oraz ++z rodzin WIENCH i JAKSY

10:30 Przez wstawiennictwo Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rocznego Franka KOMOR

 

PONIEDZIAŁEK  6 I   Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8:00 Za++Marię i Helmuta KNOSALA, ++Annę i Mieczysława NOWAK, +Zofię THIEDE, ++ z pokrewieństwo obu stron

10:30 W intencji Parafian, którzy przyjęli kolędę – prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne

 

WTOREK  7 I   

18:00 Za+mamę Antoninę MRUGAŁA w 1 r. śm., ++z rodzin KUKLOK i MRUGAŁA

 

ŚRODA  8 I      

8:00 (intencja wolna)   nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

                                                              

CZWARTEK  9 I  

18:00 Do Bożej Opatrzności i MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w rodzinie Marianny i Joachima, oraz za++ rodziców

 

PIĄTEK  10 I      

18:00 W pewnej intencji

 

SOBOTA  11 I       

18:00 Za+ mamę Jadwigę KOŁODZIEJ w kolejną r. śm., +ojca Roberta, +bratową Elę, ++dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA   12 I     Święto Chrztu Pańskiego

8:00 Za+ męża Ludwika GALUS w 2 r. śm.,

10:30 Za+ męża Helmuta, ++rodziców Józefa i Gertrudę, ++teściów oraz

++z rodziny

 

TYDZIEŃ 1

NIEDZIELA Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa   29 XII  

8:00 Za++ dziadków Florentynę i Karola BEDNORZ, ++rodziców Jana i Klarę WIENCH, ++z pokrewieństwa KESSLER

10:30 Przez wstawiennictwo Św. Rodziny prosząc o zdrowie, opiekę, Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w rodzinach ŚLIWA i CHMIST

13:00 kolęda: ul Kupska, Brynicka, Nowiny  (numery od końca)

 

PONIEDZIAŁEK   30 XII      

8:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące, które znikąd nie mają ratunku

13:00 kolęda: ul Brzezińska 1 – 41 (nieparzyste), ul. Serdeczna

 

WTOREK   31 XII       Zakończenie Starego Roku

16:00 W podziękowaniu za wszelkie łaski otrzymane w Starym Roku, z prośbą o Boże  błog., opiekę i zdrowie dla wszystkich parafian w Nowym Roku  (Te Deum)

nabożeństwo dziękczynno - błagalne

 

ŚRODA   1 I   Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi           Nowy Rok

10:30 Za+ Mirosława DZIERŻA     (od kolegi Bogusława)

15:00 W intencji parafian świerklańskiej wspólnoty prosząc Niepokalane Serce Maryi o opiekę, zdrowie, Boże błog. i łaski potrzebne w Nowym 2020 Roku (Te Deum)

 

CZWARTEK   2 I    Św. Bazylego i Grzegorza

8:00  (intencja wolna)

13:00 kolęda: ul Świerkli 14 – 2; 1 – 25, ul.Masowska

 

PIĄTEK  3 I               pierwszy piątek miesiąca

8:00 W intencji czcicieli NSPJ     nabożeństwo do NSPJ

13:00 kolęda: ul Świerkli 16 – 62 (parzyste)

 

SOBOTA  4 I    

8:00Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę w 80 r. urodzin, także w Bożą opiekę dla całej rodziny oraz za + męża Alojzego

13:00 kolęda: ul Świerkli 27 – 69 (nieparzyste) 

 

II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim  5 I  

8:00 Za+ ojca Jana WIENCH w kolejną r. śm., +mamę Klarę, +ojca Jana JAKSY, ++dziadków oraz ++z rodzin WIENCH i JAKSY

10:30 Przez wstawiennictwo Anioła Stróża prosząc o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rocznego Franka KOMOR

 

PONIEDZIAŁEK  6 I   Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8:00 Za++Marię i Helmuta KNOSALA, ++Annę i Mieczysława NOWAK, +Zofię THIEDE, ++ z pokrewieństwo obu stron

10:30 W intencji Parafian, którzy przyjęli kolędę – prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę i łaski potrzebne